Zabaw się w Poniedziałek Wielkanocny w Energylandii

Tradycyjnie już w Poniedziałek Wielkanocny tj. 17 kwietnia, największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze otwiera się z kolejnym sezonem.

Energylandia wzbogaci się aż o 19 zupełnie nowych atrakcji. Flagową będzie najwyższy i najszybszy na Świecie wodny Roller Coaster – Speed Water Coaster. Energylandia zaskoczy wszystkich już na samym wejściu. Zrewolucjonizowana brama wejściowa z wieżyczkami, zwiększoną ilością kas oraz restauracją na piętrze. Wewnątrz dziedziniec , nowe kawiarnie, sklepy oraz nowa restauracja.

Wśród nowości, należy wymienić między innymi familijny roller Coaster Boomerang. Do strefy familijnej dołączy zupełnie nowa wioska szwajcarskiej, w której będziemy mogli się zrelaksować oraz odwiedzić dedykowane sklepy. W wiosce szwajcarskiej zauważymy nową wodną atrakcję Swiss Water Caps o ciekawym rozbudowanym spływie wodnym. Amatorzy mokrych atrakcji w znajdą tutaj Anacondę, atrakcję gwarantującą spływ łodzią po niezwykłym stylizowanym storze.

Podczas tego spływu czekają nas dwa zjazdy z wysokości 10 i 15 metrów. Ci którzy zamiast łodzi wolą pontony zapraszamy na Jungle Adventure, największej tego typu atrakcji w Europie Środkowo-Wschodniej! Obok niej znajdziemy Wiking Ride, czyli spokojną wodną trasę łódeczkami, z których obserwować będziemy gości korzystających z Roller Coatera Dragon RMF. Znów nieopodal Roller Coastera Formuła powstała, utrzymana w iście sportowym klimacie, restauracja o tej samej nazwie – Formuła.
Największy obszar zajmie flagowa atrakcja sezonu 2017, czyli Speed Water Coaster -najwyższy i najszybszy na świecie wodny roller Coaster. Spacerując w kierunku Water Parku zauważymy dwukrotnie większą Bajkolandię wzbogaconą o 10 nowych urządzeń.
Zmiany zobaczyć można już teraz na specjalnie przygotowanym wideo: 

Krótki opis Parku Rozrywki Energylandia:
Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku. Poza atrakcjami, wśród których na pewno należy wymienić potężne, największe w Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery, w Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy artystyczne specjalistów w swojej dziedzinie.

Energylandia to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności