Warsztaty malowania ceramiki w IKEA Kraków

W najbliższy weekend, 8–9 kwietnia, IKEA Kraków zaprasza na bezpłatne warsztaty malowania ceramiki. To doskonała okazja do stworzenia oryginalnych ozdób na wielkanocny stół.

W zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Do dyspozycji wszystkich chętnych będą specjalne stanowiska i szybkoschnące farby do ceramiki. Uczestnicy warsztatów z pomocą dekoratorek pomalują wybrane naczynia z asortymentu sklepu. To, jaki wzór znajdzie się na miskach czy talerzykach zależy tylko od naszej wyobraźni. Z pewnością największą popularnością będą cieszyły się wielkanocne zające, kurczaczki czy pisanki, ale mile widziane są też motywy niekoniecznie związane ze świętami. Takie własnoręcznie ozdobione miseczki mogą być przecież świetnym prezentem dla bliskiej osoby, podarowanym bez specjalnej okazji.

Zajęcia odbędą się na I piętrze sklepu, tuż za ruchomymi schodami. Prowadzone będą w trybie ciągłym od godziny 11:00 do 19:00, można więc do nich dołączyć w każdej chwili. Po zakończeniu malowania uczestnicy warsztatów zabiorą własnoręcznie pomalowane przedmioty do domu. Kupując je, mogą skorzystać z obowiązującej w dniach 5 – 15 kwietnia oferty -15% na wszystkie talerze, miski, sztućce i obrusy. Dotyczy ona członków klubu IKEA FAMILY.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności