„Przygody Mikołajka” w Galerii Bronowice

Już w najbliższą sobotę, 29 kwietnia, Galeria Bronowice zaprasza najmłodszych na bajkowy seans z cyklu Kino Malucha. Tym razem dzieci obejrzą przygody rezolutnego Mikołajka, tytułowego bohatera francuskiego serialu animowanego „Przygody Mikołajka”.

„Przygody Mikołajka” to francuski serial animowany, będący ekranizacją serii książek René Goscinny’ego zilustrowanych charakterystyczną kreską Sempégo. Bajka pokazuje, jak ważne jest pielęgnowanie w sobie dziecka. Podczas seansu w Kinie Mikro najmłodsi obejrzą następujące odcinki: „Bliźniaki”, „Rosół”, „Wizyta doktora” oraz „Perfumy”.

Bajki emitowane będą trzykrotnie w sobotę, 29 kwietnia, w godzinach 10.00, 11.00 oraz 12.00 w Kinie Mikro – na 1 piętrze Galerii Bronowice. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Kino Malucha to kolejna propozycja Galerii Bronowice, która wpisuje się w hasło: „Miejsce na Twój Czas”. W centrum handlowym działa również Kącik Filmowy, który przygotowano z myślą o najmłodszych kinomanach. Dzieci mogą tu wygodnie ułożyć się na specjalnie przygotowanych poduchach i obejrzeć ulubioną bajkę. Korzystanie z niego jest bezpłatne.                

 

 

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności