Podoba Ci się Kraków? Zagłosuj!

Kraków bierze udział w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017, czyli w internetowym głosowaniu, w którym internauci wyłaniają największe atrakcje turystyczne Polski w danym roku. Projekt prowadzi portal PolskieSzlaki.pl.

Zachęcamy do oddawania głosów, tym bardziej, że na głosujących w finale będą czekały upominki!

Ankieta znajduje się pod adresem www.topatrakcje.pl.

Eliminacje będą trwały do 8 maja, a finał zaplanowano na 9–23 maja. W eliminacjach biorą udział atrakcje wytypowane przez redakcję portalu. Podczas głosowania internauci wyłonią dwie najlepsze atrakcje w poszczególnych podkategoriach. Kraków znalazł się wśród atrakcji wytypowanych do eliminacji. Drugi etap plebiscytu to głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostaną najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach, czyli Top Atrakcje.

Głosować może każdy internauta, bez rejestracji, a na głosujących w finale będą czekały upominki! To internauci zdecydują, które atrakcje turystyczne w tym roku staną się najchętniej wybieranymi celami letnich wyjazdów.

Plebiscyt Top Atrakcje to autorski projekt portalu PolskieSzlaki.pl, popularnego, opiniotwórczego portalu turystycznego, opisującego atrakcje i ciekawe miejsca w Polsce. Liczba odwiedzających portal w sezonie sięga nawet 30-40 tys. osób na dzień. Oprócz opisów atrakcji i szlaków turystycznych można w nim odnaleźć również bogatą galerię zdjęć, fotorelacje i forum.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności