Kolejne darmowe warsztaty foto „WY – kadruj się na ZIELEŃ” za nami

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie wraz z Sekcją Dokumentacji Fotograficznej Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego organizuje unikalne warsztaty fotograficzne. Są to spotkania adresowane dla osób początkujących, chcących zacząć swoją przygodę z fotografią. Celem warsztatów jest również zapoznanie uczestników z urokiem miejskich terenów zielonych. Każde z organizowanych spotkań składa się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznych zajęć w plenerze odbywających się w różnych lokalizacjach Krakowa. Ich dobór pozwola uczestnikom na jak najszersze i różnorodne spojrzenie na zielony krajobraz naszego miasta.

Warsztaty odbywają  się dwa razy w miesiącu w 15-osobowych grupach. Prowadzącymi zajęcia będą studenci Sekcji Dokumentacji Fotograficznej UR, a każde z zajęć uatrakcyjni spotkanie z gościem specjalnym, który wesprze uczestników profesjonalną wiedzą.

W ostatnią niedzielę 23 kwietnia uczestnicy spotkali się w Lasku Mogilskim, gdzie poznali tajniki na temat głębi ostrości oraz makrofotografii. 

Kolejne spotkanie odbędzie się 13.05.2017 (sobota) – pejzaż, panorama – Bonarka,  Kamieniołom Liban, Kopiec Krakusa

Obowiązują wcześniejsze zapisy – liczba miejsc ograniczona! Udział w warsztatach jest bezpłatny

Zapisy będą dostępne na stronie Zarządu Zieleni Miejskiej

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności