Dbaj o zdrowie także podczas zakupów

Centrum Handlowe Czyżyny we współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie organizuje kolejną edycję akcji profilaktycznej „Dbaj o zdrowie”.  

 W ramach wydarzenia, w sobotę 22 kwietnia br. w godzinach od 10:00 do 17:00, Klienci Centrum Handlowego Czyżyny będą mogli wykonać bezpłatne badanie poziomu cukru i cholesterolu we krwi. Wyniki badań na miejscu skonsultuje lekarz. Osoby zainteresowane będą także mogły zmierzyć ciśnienie oraz skorzystać z pomocy personelu szpitala w zakresie oznaczania wskaźnika masy ciała (BMI) i obliczania idealnej wagi. W ramach akcji udzielane będą porady dietetyczne w przypadku cukrzycy lub nadwagi, a dla osób badających się Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało upominki.

Celem akcji „Dbaj o zdrowie” jest przypominanie o konieczności wykonywania badań profilaktycznych, które stanowią ważny element wczesnej diagnostyki i powinny być powtarzane minimum raz w roku.

  Akcja „Dbaj o zdrowie” każdorazowo spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Regularne badania i kontrola stanu zdrowia stanowią istotny element zapobiegania wielu chorobom. Dlatego serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum handlowego i wykonania badań w trosce o swoje zdrowie  – mówi Edyta Murzyn z Centrum Handlowego Czyżyny.

 

Akcja będzie zlokalizowana w pasażu Centrum Handlowego Czyżyny mieszczącego się przy ul. Medweckiego 2.

Więcej informacji na www.centrum-czyzyny.pl oraz na www.facebook.com/CHCzyzyny/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności