Bitwa na poduszki już w kwietniu- Weź udział!

Już po raz 3 mieszkańcy Krakowa świętować będą Międzynarodowy Dzień Bitwy na Poduszki. Fundacja ALLIN czyli All In Card i Foodsharing Kraków, a także zaprzyjaźniona Ambasada Krakowian pełni pozytywnej energii podjęli się stworzenia na Placu Szczepańskim prawdziwego pola bitwy! Walka będzie toczyć się do ostatniego pierza z poduszek, stworzonych specjalnie na ten dzień za sprawą partnerów akcji przez Studencką Spółdzielnie Produkcyjną all.clothing. Charytatywne poduszki będą czekać na miejscu na pierwszych uczestników Bitwy. Podczas eventu zorganizowany będzie flashmob prowadzony przez animatorów z ANIMATOR oraz konkurs na Najfajniejszą Piżamę – dla najlepiej przebranych przewidziane są nagrody.

Allin.pillowfight Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki to ogólnomiejska akcja charytatywna skierowana do wszystkich mieszkańców Krakowa. Tegorocznym celem będzie zbiórka funduszy i darów dla zwierzaków, podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Do Bitwy Wojowników rozgrzeje firma ANIMATOR, która roztańczy cały Plac Szczepański i poprowadzi animacyjne zabawy. Po całości odbędzie się sprzątanie pobojowiska. Aby ptasia ofiara nie poszła na zmarnowanie z zebranego pierza, zostaną uszyte charytatywne pufy które zostaną przekazane na cele charytatywne.

Po męczących wyczynach bitwy organizatorzy zapraszają na afterparty do Bomby Na Placu.

Dotychczasowy rekord z największej bitwy na poduszki został ustanowiony w Groningen (Holandia) i wynosi niecałe 3 000 uczestników.

Na uczestników czekać będą konkursy, w tym dla najciekawiej ubranych Wojowników oraz słodki poczęstunek.

PROGRAM EVENTU:

#ZRÓBDOBRZE – akcja charytatywna na rzecz KTOZ

#KONKURS – na najfajniejsze piżamowe przebranie

#BITWA – wydarzenie będzie miało formę zgromadzenia publicznego. Zapoznajcie się z regulaminem aby bawić się radośnie i bezpiecznie.

#SPRZĄTANIE – zbieramy pierz na charytatywne pufy Allin.clothing

#AFTERPARTY – gdy już pierz opadnie zapraszamy na imprezę do znanej z tego co najlepsze Bomba Na Placu.

Zapraszamy w niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 15 na Placu Szczepańskim

foto: Foter.com

Zobacz również:

„Nie dam! Niech pan to puści!” Szarpanina w Lidlu o urządzenie wielofunkcyjne

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności