Akcja „Dzień Dobry ICE Kraków” – Wstęp wolny!

„Epoka lodowcowa”, koncert „Dzieci dzieciom”, pokazy służb i  warsztaty – to tylko niektóre atrakcje przygotowane na kolejną – drugą w tym roku – odsłonę akcji Dzień dobry ICE Kraków. Zapraszamy w sobotę 29 kwietnia. Tradycyjnie wydarzenie jest bezpłatne.

„Każda edycja Dzień Dobry ICE Kraków to ukłon w stronę krakowskich rodzin. Dajemy pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania czasu razem”- mówi Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. „Najbliższa odsłona cyklu wzbogacona zostanie o koncert »Dzieci Dzieciom« w wykonaniu uczniów ze Szkoły Muzycznej I-ego stopnia w Mikluszowicach. To wyjątkowa szansa, żeby  dziś usłyszeć przyszłych wirtuozów. ICE Kraków jest otwarte na młodych, na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Jestem przekonana, że występ w Sali Audytoryjnej, na dużej scenie, zmotywuje młodych muzyków do dalszego rozwoju. Oczywiście – przygotowaliśmy też kilka różnych tematycznie warsztatów, głodni wrażeń docenią pokazy służb, a wszyscy razem obejrzymy kinowy hit »Epoka Lodowcowa«”.

 

Co czeka gości ICE Kraków 29 kwietnia? Najmłodsi spędzą czas na warsztatach przygotowanych wspólnie z klubokawiarnią LikeKonik. Ci nieco więksi znajdą coś dla siebie na tych przygotowanych przez partnerów wydarzenia:  firmy Kinnaprs, Masters Catering i Łysa Góra. Tradycyjnie już pokazy działalności przygotowały służby: Straż Pożarna, Policja i Służby Ratownicze. Na specjalną uwagę zasługuje koncert „Dzieci Dzieciom”, który wykonają uczniowie ze Szkoły Muzycznej I-ego stopnia im. Juliusza Łuciuka w Mikluszowicach. Szczegóły programu poznamy już niedługo!

 

Wydarzenie będzie także okazją do zwiedzenia budynku ICE Kraków. Wszystkich chętnych, po obiekcie oprowadzą pracownicy Sieci Informacji Miejskiej InfoKraków.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Do udziału wystarczy rejestracja na wydarzenie w serwisie Evenea.pl. Rozpoczęcie rejestracji: 18 kwietnia.

 

Zaprasza Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator Centrum Kongresowego ICE Kraków

Dzień Dobry ICE Kraków

29 kwietnia (sobota), 10.00

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności