U2 symfonicznie po raz pierwszy w Krakowie!

Zapraszamy na wyjątkowy projekt, w którym wezmą udział artyści polskiej sceny muzycznej wspólnie z orkiestrą symfoniczną. Niezwykły koncert, łączący utwory pełne emocji z symfonicznymi aranżacjami, już 7 maja 2017 w Centrum Kongresowe ICE Kraków.

W nowych odsłonach, usłyszymy takie przeboje jak: One, With or Without You, Pride (In the name of love) czy Beautiful Day”. Zaproszenie do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu przyjęli: uczestnicy programy THE VOICE OF POLAND oraz Orkiestra CONCERTINO, która ma na swoim koncie liczne występy m.in. na scenach wiedeńskich. 

.
Na scenie zobaczymy takich artystów jak: KAROLINA LESZKO, DAMIAN UKEJE, ERNEST STANIASZEK, TOMASZ TRZESZCZYŃSKI oraz MICHAŁ KACZMAREK

.
Widowisko dopełnią imponujące wizualizacje oraz gra świateł, co w połączeniu z niepowtarzalnymi dźwiękami i wielkimi przebojami sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Artyści:

KAROLINA LESZKO

Absolwentka Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Krakowie w klasie skrzypiec, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Na co dzień śpiewa w coverowym zespole ‘Fellows’ oraz w duecie z pianistą. W programie” The Voice of Poland” wystąpiła dwukrotnie, w I edycji w drużynie Kayah i w VI edycji w drużynie Piaska.

 

DAMIAN UKEJE

Zwycięzca pierwszej edycji programu „The Voice of Poland”  Swoją karierę muzyczną rozpoczął w wieku 13 lat grając w różnych kapelach rockowych oraz bluesowych. Damian działa obecnie w ramach solowego projektu o szyldzie Ukeje.


ERNEST STANIASZEK

Ernest studiował Realizację Dźwięku na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Jest także wokalistą, harmonijkarzem, gitarzystą, autorem tekstów i muzyki w zespołach Amnezja, Eleanor Krieger i Ultima, z którymi zagrał ponad 400 koncertów w kraju i zagranicą. W trzeciej edycji „The Voice of Poland” artysta zajął drugie miejsce przegrywając jedynie z Mateuszem Ziółko.

 

TOMASZ TRZESZCZYŃSKI

Tomasz Trzeszczyński, znany w środowisku muzycznym pod ksywką Trzeszczu, to wokalista i gitarzysta z Poznania. Na swoim koncie ma już 250 zagranych koncertów solowych oraz z zespołem. Od 5 lat śpiewa w metalowym zespole ThermiT. Uczestnik VII edycji „The Voice of Poland”.

 

MICHAŁ KACZMAREK

Piosenkarz wykonujący muzykę jazzową i popową, zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Słowiańskiej „Słowiański Bazar” w 2013 roku. W 2016 roku ukazał się jego promocyjny album studyjny zatytułowany Brand New Man, na którym znalazły się m.in. single „Brand New Man” oraz „Budzi się nowy dzień”, który nagrał w duecie z Krystyną Prońko

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/675480982612441/

.

ZAPRASZAMY 7 MAJA 2017 godz. 19.00 Centrum Kongresowe ICE Kraków

Nie czekaj! Już dziś KUP BILET

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności