Teatr dla każdego w NCK

Proponujemy współczesną komedię w reżyserii Olafa Lubaszenki, bajkową klasykę dla dzieci, a z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru dwa spektakle naszego Teatru Ab Intra. Zapraszamy.

KOCHANIE NA KREDYT – spektakl komediowy

26 marca (niedziela), godz. 19:00, Scena NCK
Komedia z elementami farsy traktująca o tym, że w dzisiejszym świecie niezwykle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem. Anna to dziewczyna sukcesu – w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i kupowania.

reżyseria: Olaf Lubaszenko

obsada: Małgorzata Pieczyńska, Filip Bobek, Agnieszka Sienkiewicz, Stefano Terrazzino,
Tomasz Bednarek

bilety: 80 zł

 

27 marca (poniedziałek), studio teatralne 209
godz. 18:00
MIŁOŚĆ DON PERLIMPLINA – Teatr Ab Intra
godz
. 20:00 PIASKOWNICA – Teatr Ab Intra

„Miłość Don Perlimplina” – na podstawie dramatu Federica Garcii Lorki

Spektakl adresowany do wszystkich, którzy cenią sobie w teatrze metafizyczną atmosferę z nutą komizmu oraz emocjonalność i szczerość przekazu.

reżyseria: Marlena Topolska

 „Piaskownica” – spektakl według dramatu Michała Walczaka

Ona i on w piaskownicy. On zajmuje się samochodem i figurką Batmana, ona – lalką. Próba wspólnej zabawy kończy się kłótnią. Ona grozi, że pójdzie do innej piaskownicy. On stara się jej zaimponować i zjada dżdżownicę. Wbrew pozorom Piaskownica Michała Walczaka nie jest sztuką o dzieciach i dla dzieci. To przede wszystkim opowieść o dorosłych ludziach, którzy są złaknieni miłości, a jednocześnie jak ognia unikają zaangażowania. – Justyna Skalska

reżyseria: Marlena Topolska

bilety: 15/20 zł

 

29 marca (środa), godz. 10.00, Scena NCK
PCHŁA SZACHRAJKA – spektakl dla dzieci

Teatr Lalek Rabcio z Rabki-Zdroju

Pchła  Szachrajka  Jana  Brzechwy to jedna z najbardziej znanych bajek dla dzieci. Błyskotliwa, inteligentna i pełna elegancji  tytułowa  bohaterka  umiejętnie steruje  innymi, z właściwą  sobie złośliwością wykorzystując słabości otoczenia. Mała Pchła musi jednak w końcu zapłacić za swe wybryki i ostatecznie zmienia się w przykładną oraz godną naśladowania  postać.

bilety: 20 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności