SUPERHEROES IN CONCERT w Krakowie! Mamy dla Was bilety!

Fani muzyki filmowej będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać ulubionych superbohaterskich hitów, które w takim zestawie prezentowane będą premierowo. Superheroes in concert rozszerza dodatkowo formułę koncertu o taniec na żywo i wirtualną rzeczywistość. 

Superheroes in concert to w pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby muzyka z tych wybranych filmów była prezentowana podczas jednego koncertu – blisko 90 minut oryginalnych utworów po raz pierwszy w takim superbohaterskim zestawie. Usłyszycie motywy przewodnie m.in. z filmów:

  • Amazing Spider-Man
  • Batman vs Superman
  • Iron Man
  • Captain America: Civil War
  • Thor: The Dark World
  • Incredible Hulk
  • The Avengers
  • The Dark Knight Rises

Autorstwa takich muzycznych geniuszy muzyki filmowej jak: Hans Zimmer, Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi czy Brian Tyler.

Utwory zdobywców Oscarów i nagród Grammy wykona znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, która pod czujnym okiem państwa Elżbiety i Krzysztofa Pendereckich staje się jedną z najlepszych wizytówek polskiej symfoniki (należy choćby wspomnieć niedawną, zakończoną sukcesem trasę koncertową po Chinach). Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne utworów zaśpiewają wokalistki zespołuDikanda – posiadająca wyjątkowy, orientalny głos Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz, właścicielka głosu pełnego emocjonalnego ładunku. Wspólnie występowały dotąd zarówno w Europie, jak i USA czy Indiach.

Ważny element koncertu jakim jest taniec, również będzie wykonywany na żywo – i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach głównej orkiestrowej sceny. Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance – po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana, Hulka czy Kapitana Ameryki. Całość będziecie mogli obserwować na wielkim ekranie rozstawionym tuż za orkiestrą – co da każdemu z uczestników koncertu komfort udziału niezależnie od miejsca, na którym siedzi.

Po raz pierwszy na świecie podczas koncertu będziecie mogli też wejść w świat wirtualny z superbohaterami – postaciami Iron Mana czy Spider-Mana. Wystarczy własny smartfon i gogle VR (które zapewniamy), by w trakcie wydarzenia przenieść się tam, gdzie odczuwa się więcej i intensywniej – cały czas słuchając wykonywanej na żywo rewelacyjnej muzyki.

Dzięki partnerskiej współpracy z organizatorami tego niesamowitego widowiska, mamy dla naszych czytelników dwa podwójne bilety na koncert w Krakowie, który odbędzie się 29 kwietnia 2017r.

Aby mieć szansę na wygranie jednego z dwóch voucherów należy wykonać zadania konkursowe:

  1. Zrób zdjęcie plakatu informującego o wydarzeniu w Krakowie i wyślij je do nas w formacie JPG .  W zgłoszeniu prosimy umieścić -datę, godzinę, dokładny opis miejsca gdzie zdjęcie plakatu zostało zrobione)
  2.  Napisz którego bohatera najbardziej lubisz i dlaczego?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs SUPERHEROES IN CONCERT”

-W treści, Imię i nazwisko,

-Odpowiedzi na  pytanie konkursowe i zdjęcie plakatu

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

Nasz zespół nagrodzi dwie osoby,  które poprawnie i najciekawiej naszym zdaniem odpowiedzą na pytanie konkursowe, oraz wyślą zdjęcie plakatu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia 2017 r, do godziny 20:00

Przypominamy, ze nagrody wydajemy osobiście na terenie Prądnika Czerwonego! Okolice Parku Wodnego/CH Krokus

Ze zwycięzcami kontaktować się będziemy mailowo (w odpowiedzi na zgłoszenie konkursowe)

W przypadku odwołania koncertu w Krakowie, cowkrakowie.pl, oraz organizator nie bierze odpowiedzialności za ważność biletów. W takim przypadku prawa do nagrody są anulowane a zwycięzcom nie przysługuje rekompensata. 

Regulamin

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Zakończone