Przyjdź na Wampiriadę i oddaj swoją krew

Od 20 do 24 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie już po raz 34. odbędzie się Wampiriada, czyli akcja honorowego krwiodawstwa, którą organizuje Niezależne Zrzeszenie Studentów

Wszystkich krwiodawców zapraszamy codziennie w godzinach 8-15 do holu Pawilonu Dydaktycznego-Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Siedem punktów poboru krwi obsługiwane będzie przez lekarzy i pielęgniarki z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie oraz Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Tegorocznym motywem przewodnim akcji jest zdrowie. Organizatorzy szykują wiele niespodzianek dla uczestników, aby nie tylko uświadomić ich jak ważne jest zdrowie, ale również pomóc im zacząć zmieniać swój tryb życia poprzez zdrową żywność oraz aktywność fizyczną. Każdy krwiodawca będzie mógł liczyć na upominek, która będzie wynagrodzeniem za jego postawę godną naśladowania.

Głównym celem Wampiriady jest szerzenie idei krwiodawstwa oraz niesienia pomocy drugiemu człowiekowi – w trakcie trwania akcji odbędzie się również zbiórka pieniędzy.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności