Poczuj na własnej skórze oddech prawdziwego dinozaura!

Jeśli jesteś na tyle odważny i nie boisz się wyzwań, stań oko w oko z największym drapieżnikiem wszech czasów!

Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń – kompleks parków tematycznych w jednym miejscu!

W Parku ruchomych Dinozaurów czeka na Was ponad 100 różnych modeli dinozaurów, w tym na przykład Spinozaur, Triceratops oraz największy w naszym parku T-Rex. Podążając ścieżką edukacyjną trafimy do Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, gdzie zobaczyć można  kolekcję skamieniałych zwierząt oraz ekspozycję, która pokazuje procesy powstawania skał, minerałów i kamieni ozdobnych.

Park Owadów to miejsce, gdzie możemy zaobserwować gigantyczne okazy stworzeń, które na co dzień najlepiej oglądać przez lupę. W tym roku dodatkowo można będzie korzystać z nowego placu zabaw, który został zrobiony na wzór wielu owadów.

Park Mitologii na wodzie to jedyne takie miejsce, gdzie obejrzeć można posągi bogów, herosów i bohaterów z mitologii greckiej. Tańczące fontanny oraz rejs łódką zapewnią niezapomniane wrażenia. Każdy śmiałek może zmierzyć się z wejściem do labiryntu Minotaura, z którego wyjść już nie jest tak łatwo! Nowość tego roku to splash attack, która ochłodzi nie jedną osobę w upalne dni.

Wyjątkowym miejscem, które czeka na każdego jest Park Bajek. Tutaj postacie z bajek zabiorą nas w krainę dzieciństwa. Dużo radości dostarczy nam zjeżdżalnia pontonowa oraz jazda na łyżwach, na naszym całorocznym lodowisku.

Zatorland zaprasza również do Lunaparku. Każda osoba znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kino 5D, Diabelski Młyn, Dinocoaster to jedne z wielu atrakcji, jakie czekają na Was w naszym parku.

Serdecznie zapraszamy do Zatorlandu.! Gwarantujemy świetną zabawę, mnóstwo atrakcji. 

Wszystkim łasuchom polecamy smakołyki z licznych punktów gastronomicznych, rozmieszczonych na terenie całego kompleksu.

Wystarczy, jeśli zabierzesz ze sobą dobry humor. Resztę zapewnia Park Rozrywki Zatorland.

Parkowa 7 – 8, 32-640 Zator

informacje: 667 – 979 -220

rezerwacje (dla grup): 601- 858 – 851

www.zatorland.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności