„Nowa Huta Masters” w NCK

Po raz drugi zapraszamy na imprezę z cyklu „Nowa Huta Masters” – czyli konkurs bboy bitw solo. Spodziewamy się dużej dawki emocji, nieprzebranej ilość energii i tancerzy, którzy staną na głowach, żeby wyjść na nogach zwycięsko z pięknej i mocno zakręconej rywalizacji!

Na zwycięzców czekają nagrody, dyplomy, puchary, sława i pieniądze.

A organizatorzy czekają na was 

Nowa Huta Masters 2017

8 kwietnia (sobota), NCK

12:00 – warsztaty taneczne

14:00 – konkursowe pojedynki.

Konkurs będzie miał charakter bboy bitw solo, w których tancerze break dance zmierzą się ze sobą w kategoriach: kids (do 15 lat) i dorośli. Osoby zgłoszone do udziału zostaną rozlosowane w pary, następnie bezpośrednio po każdej bitwie skład sędziowski wyłoni zwycięzcę. Obowiązuje „system pucharowy” – przegrany odpada, wygrany przechodzi do następnego etapu.

Oprawą muzyczną zajmą się nowohucianin – DJ PLASH (SSS/FLUE) oraz mieszkający aktualnie w brytyjskim Bournemouth – DJ KAPONE (Mad Skillz/SSF). Obaj dostarczali breaki na niejednej międzynarodowej imprezie, konkretna selekcja muzyczna jest pewna.

Równolegle z częścią konkursową, na legendarnych wśród polskich writerów murach NCK, trwać będzie Graffiti Jam, na którym o muzykę zadba DJ FEEL-X (Mad Crew, SIŁA-Z-POKOJU).

 

bilety:

5 zł – opłata akredytacyjna dla uczestnika konkursu w kategorii kids

10 zł – opłata akredytacyjna dla uczestnika konkursu w kategorii dorośli

10 zł – bilet na widownię konkursu

 

https://nck.krakow.pl/nowa-huta-masters-2017/

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności