Krakowski Wyścig Autostopowy – zapisz się już dziś!

Krakostop, czyli Krakowski Wyścig Autostopowy to najlepszy sposób na spędzenie majowego weekendu! Nasi uczestnicy (zwani Krakostopowiczami) muszą dotrzeć w jak najkrótszym czasie do wyznaczonego miejsca w Europie, poruszając się wyłącznie autostopem.

500 uczestników ściga się w dwuosobowych zespołach po tytuł zwycięzcy i liczne nagrody! Lecz Krakostop nie kończy się na wyścigu. To również mnóstwo zabawy, przygód i poznanie niesamowitych ludzi. To okazja do spędzenia weekendu majowego, który na długo zapisze się w pamięci uczestników!

V edycja Krakowskiego Wyścigu Autostopowegi- Krakostop tym razem wyrusza do słonecznej Barcelony. Pary będą miały za zadanie pokonać trasę  ok. 2200km. W wyścigu mogą wziąć udział wszyscy którzy ukończyli 18 lat. Zapisy ruszyły 21 marca na www.krakostop.eu i będą trwać do 4 kwietnia, jednak lepiej się pośpieszyć bo miejscu zostało już niewiele.  Koszt uczestnictwa w wyścigu to 80 zł od pary.

Krakostop wystartuje 29 kwietnia z terenu AGH w Krakowie o godz. 9.00. Do Barcelony uczestnicy mają dotrzeć do 5 maja. Na miejscu czeka ich wiele atrakcji, a finał zostanie zwieńczony wspólną imprezą. Dla chętnych osób organizatorzy zapewniają powrót autokarem. W wyścigu może wziąć udział maksymalnie 250 par. 

Więcej informacji i zapisy: http://krakostop.eu

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności