Koncert SYMPHONICA ponownie w Krakowie! Wygraj bilety

SYMPHONICA: pierwsze w Polsce multimedialne widowisko z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N’ Roses, Soundgarden, Nightwish, Iron Maiden. Podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej.

Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge.

Dzięki partnerskiej współpracy z Filharmonią Futura,  która jest organizatorem tego wydarzenia, mamy dla naszych czytelników jeden podwójny bilety na koncert w Krakowie, który odbędzie się 23 kwietnia 2017 19:00  w KIJÓW.CENTRUM

Aby mieć szansę na wygranie podwójnego biletu, należy:

  1. Zrób zdjęcie plakatu informującego o wydarzeniu w Krakowie i wyślij je do nas w formacie JPG .  W zgłoszeniu prosimy umieścić -datę, godzinę, dokładny opis miejsca gdzie zdjęcie plakatu zostało zrobione)
  2. Wymień 3 inne wydarzenia, które organizuje Filharmonia Futura
  3. Przekonaj nas, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy nagrodzić (forma dowolna, może być to opis, zdjęcie, film)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs SYMPHONICA”

-W treści, Imię i nazwisko,

-Odpowiedzi na  pytanie konkursowe i zdjęcie plakatu

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

-Dajcie znać, czy jesteście fanami Nasz Prądnik na Facebooku.

Nasz zespół nagrodzi jedna osobę,  która poprawnie i najciekawiej naszym zdaniem odpowiedzą na pytania konkursowe, oraz wyślą zdjęcie plakatu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia 2017 r, do godziny 20:00

UWAGA! Wyjątkowo w tym konkursie bilety będą do odbioru u organizatora przed wydarzeniem! 

Ze zwycięzcami kontaktować się będziemy mailowo (w odpowiedzi na zgłoszenie konkursowe)

W przypadku odwołania koncertu w Krakowie, cowkrakowie.pl, oraz organizator nie bierze odpowiedzialności za ważność biletów. W takim przypadku prawa do nagrody są anulowane a zwycięzcom nie przysługuje rekompensata. 

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Zakończone