Kobieta została pobita przez mężczyzn wycinających drzewa

Jak informuje portal Echa Społeczne  w dniu wczorajszym na jednym z krakowskich osiedli doszło skandalicznej i nietypowej sytuacji. 

Jedna z mieszkanek zwróciła uwagę mężczyznom, którzy wycinali drzewa. Jednak nie spodziewała się takiego obrotu spraw…

Jeden z pracowników rzucił się na nią,  zaczął przyduszać i atakować, następnie dołączyli do niego koledzy.

W szarpaninie, jeden z mężczyzn uderzył ją w twarz.

Aktualizacja 17.03.2017.  Poniżej informacją, którą otrzymaliśmy od Rzecznika Policji :

W dniu  7 marca br. na ul. Słomianej    5 osób wycinało  drzewa. Pewna   kobieta  zwróciła im uwagę podając w wątpliwość legalność wycinki  i robiła zdjęcia robotnikom.

Miedzy tymi osobami wywiązała się najpierw dyskusja, potem doszło do rękoczynów.  Wezwano Policję (mieliśmy 2 zgłoszenia). Patrol pojechała  na miejsce (na sygnałach), gdy policjanci przejechali na miejsce, panował tam spokój. Mundurowi wylegitymowali uczestników zdarzenia. Ustalono, iż doszło do sprzeczki i naruszenia nietykalności  cielesnej. Strony konfliktu zostały pouczone o dalszym trybie postępowania.

W dniu 10 marca br. poszkodowana złożyła formalne zawiadomienie w Komisariacie V Policji w Krakowie o naruszeniu nietykalności cielesnej. Jest to przestępstwo  wskazane  kodeksie karnym ale ścigane  z oskarżenia prywatnego (poprzez wniesienie prywatnego  aktu oskarżenia do sądu). Zatem zebraną  dokumentację przekazano do Sądu Rejonowego Kraków-Podgórze.  

 

 

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności