Kino Na Obcasach w krakowskim Multikinie

Mężczyźni to same kłopoty! – „Wszystko albo nic” przedpremierowo 14 marca w ramach cyklu  „Kino na Obcasach”

„Wszystko albo nic” to historia o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”. Film podstawie bestsellerowej serii książek Evy Urbaníkovej o singlach i miłości, której lepiej nie mieszać z nimfomanią, dietą wege, ani zbyt szybkim zakochaniem!

 

Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami…”  Ale nie podczas Kina Na Obcasach J Panom, tego dnia dziękujemy!

Mamy zaszczyt zaprosić Was Drogie Panie na kolejną odsłonę Kina na Obcasach!
Najbliższa edycja, obfitować będzie w rozmaite atrakcje zwieńczone polską  komedia pt. ,,Wszystko Albo Nic” z  Michałem Żebrowskim w roli głównej ! „Wszystko Albo Nic” to historia o sercowych poszukiwaniach grupy znajomych, których codzienność wygląda jak najlepsze odcinki kultowych „Przyjaciół”.

Multikino wraz  z Partnerami pamięta o Kobietach nie tylko ósmego marca!

Na samym początku mamy dla Was niespodziankę przygotowaną prosto od zawodowych piłkarzy Wisły Kraków!  Aby się dowiedzieć co przygotowali piłkarze należy dołączyć do Nas podczas Kina Na Obcasach. Będzie na co popatrzeć! J

Wiosna to czas kiedy budzimy się do życia, chodzimy na zabiegi kosmetyczne, sprawdzamy zdrowie po długiej zimie, czy też zmieniamy „coś” w wyglądzie. Do zmian zachęci marka Oriflame. Oriflame zaprezentuje gamę produktów i urządzeń,  które sprawią, że każda z Pań  poczuje się jeszcze piękniej!

Wiosna sprzyja również wyjazdom i odpoczynkowi. A przecież najlepiej odpoczywa się w luksusowych warunkach. Hotel Double Tree By Hilton to coś więcej niż tylko hotel- to  16  sal konferencyjnych, sala balowa, centrum fitness, restauracje i bary. Ale to nie wszystko! Po więcej informacji zapraszam Panie 14 marca 

Oprócz ciekawych prezentacji nie zabraknie również licznych nagród! Na Panie czekają upominki od:  Gellwe, Kinder Bueno, Ikea, Teekanne, Radia Plus, Prószyński i SKA, Centrum Witek, kosmetyki Oriflame. O podniebienia zadba KFC oraz Pizza Hut.

Start o 19:00. Wszystkie Panie zapraszamy już od 18:30!

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności