Diverse NIGHT of the JUMPs już jutro w Krakowie

Diverse NIGHT of the JUMPs: najlepsi zawodnicy FMX i MTB wystąpią już jutro w TAURON Arenie Kraków

24 marca odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca Diverse NIGHT of the JUMPs. Wydarzenie, które już po raz trzeci odbędzie się w Krakowie, po raz pierwszy połączy Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie z zawodami Pucharu Świata FMB World Tour. To gwarancja, że 25 marca w TAURON Arenie Kraków widzowie zobaczą podwójną porcję efektownych tricków kręconych i na motocyklach i na rowerach.

Na dzień przed tym wielkim wydarzeniem na pytania dziennikarzy odpowiadali organizatorzy i zawodnicy. Dodatkowo była to okazja do przyjrzenia się z bliska budowie toru, na którym jutro wystąpią najlepsi zawodnicy FMX i MTB.

Marko Manthey jeden z dyrektorów firmy Sport Plus, właściciela formatu NIGHT of the JUMPs podkreślił, że bardzo się cieszy z połączenia Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie z zawodami Pucharu Świata MTB. Wyraził nadzieję, że zawodnicy zachwycą ewolucjami zarówno widzów, jak i jurorów.

Przemysław Szymański współwłaściciel firmy Sportainment – wyłącznego promotora serii w Polsce podkreślił, że połączenie rywalizacji rowerowej z motocyklową było naturalnym ruchem, ponieważ obie z tych dyscyplin wzajemnie się przenikają. Zaznaczył, że jest to kolejny element, który pozwala na rozwój tego wydarzenia, które od 2015 roku gości w Małopolsce.

Pat Bowden zawodnik FMX z Australii wspominał swoją zeszłoroczną wizytę w Polsce i podkreślił, że doping polskiej publiczności był wyjątkowy i liczy na taki sam w tym roku.

Adrian Tell zawodnik MTB ze Szwecji podkreślił, że zarówno on, jak i pozostali zawodnicy cieszą się, że zawody odbywają się w arenie, ponieważ pogoda nie będzie miała wpływu na rywalizację. Z tego powodu widzowie mogą spodziewać się naprawdę niesamowitych ewolucji w wykonaniu zawodników.

Marcin Łukaszczyk, który w ostatnim czasie spędził miesiąc w Hiszpanii na treningach powiedział, że bardzo się cieszy, ponieważ czuje się pewnie na motocyklu i ma przygotowanych kilka nowych tricków, które chciałby zaprezentować jutro widzom. Planuje także wziąć udział w konkursie Best Whip i ma nadzieję na dobre miejsce. My z kolei liczymy, że Marcin, podobnie, jak to było w Gdańsku ponownie wygra z zagranicznymi rywalami

Patryk Siekaj, który już jutro wykona po raz pierwszy w południowej Polsce Backflipa quadem powiedział, że ostatnio trenował ten trick głównie na twarde lądowanie i czuje się z nim coraz pewniej. Publiczność nie będzie zawiedziona jego występem.

Wielkie emocje już jutro. Diverse NIGHT of the JUMPs w zupełnie nowej odsłonie w TAUTRON Arenie Kraków. Najlepsi zawodnicy FMX i MTB dostarczą widzom wielu wrażeń. Jeśli jeszcze nie macie biletu na to wydarzenie możecie je jeszcze kupić w salonach EMPiK na terenie całego kraju, a jutro także w kasach TAURON Areny Kraków od godziny 13.00.

 

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT. Więcej informacji na: www.dnotj.pl

 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/377363375946961

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebooku: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności