Walentynki w Gorącym Potoku

Romantyczna kolacja, płatki róż, szampan, prywatna niecka, zmysłowy masaż, gorąca atmosfera i gorąca, kolorowa kąpiel rozpalająca duszę i ciało wszystko to znajdziecie w jednym, wyjątkowym miejscu ….

 U podnóża Tatr w miejscu innym niż wszystkie, gdzie kamień i drzewo współgrają ze sobą, a naturalna woda siarkowa rozpala do czerwoności, to tutaj odbywa się przemiana ciała i zmysłów.

Gorący Potok ma dla Was niezwykłą ofertę walentynkową: 11- 12 lutego weekend zakochanych, a 14 lutego Walentynki w Gorącym Potoku, do Państwa wyboru, będą dostępne różne opcje takie jak:

– rezerwacja walentynkowych masaży

– rezerwacja prywatnych niecek basenowych na wyłączność

– rezerwacja stolików w restauracji Beef Master na zmysłową kolację walentynkową – tel. 509 314 510

– życzenia walentynkowe dla Twojej drugiej połówki wyświetlane na telebimie pomiędzy basenami w cenie 20 zł – życzenia

prosimy wysyłać na  fanpage Gorący Potok – możliwość dodania zdjęcia.

               

Już 11 i 12 lutego podczas weekendu zakochanych przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji i konkursów, w których do wygrania będą romantyczne nagrody.  Wystrój kompleksu oraz gorąca woda siarkowa zagwarantuje wam w te dni niezapomniane chwile. Wspaniały wieczór uwieńczy walentynkowy pokaz laserowy oraz widowiskowa niespodzianka dla wszystkich zakochanych i nie tylko. Zabawę w wyjątkowej podgrzewającej zmysły atmosferze zagwarantuje Wam DJ, oraz walentynkowe, góralskie ”Śpasy„ ze Zbójami.

 

 Zapraszamy serdecznie, rezerwacja niecek basenowych  pod numerem telefonu 530333668.

 

Masaże:

W dniu 11-12.02.2017 zachęcamy Państwa do skorzystania zabiegów w promocyjnych cenach: 
„Czekoladowe zmysły” relaksacyjny masaż czekoladą, który wpłynie pozytywnie nie tylko na stan Twojej cery ale również na pozytywne samopoczucie.
„Taniec z płomykiem” delikatna ceremonia jaką jest masaż świecą doskonale nawilży skórę natomiast delikatny dotyk i zmysłowy aromat przyniosą ukojenie dla zmęczonego ciała i ducha. 
 „Pszczeli dar” odżywczy, relaksacyjny masaż miodem, który doskonale zregeneruje zmęczone ciało, oczyści cerę i dostarczy niezapomnianych odczuć. 
Aby ten dzień był dla was jeszcze przyjemniejszy, przy każdym masażu całościowym, masaż dłoni gratis. 


W dniu 14.02.2017 zapraszamy na promocyjne zabiegi pielęgnacyjne oraz zachęcamy do wypróbowania nowości w naszej ofercie.
„Młoda Pani” odmładzający zabieg pielęgnacyjny oparty na winogronach o niezapomnianym aromacie.
„Mleczna regeneracja” oczyszczający i regeneracyjny zabieg pielęgnacyjny oparty  na kozim mleku i owocu liczi o delikatnym i zmysłowym aromacie.
„Fleur de Jouvence” liftingujący zabieg pielęgnacyjny na twarz z oczyszczającego i odżywczego aloesu w połączeniu z relaksacyjnym masażem „Szaflarskie odprężenie” o delikatnym aromacie drzewa sandałowego. 

Pozwól sobie na odrobinę relaksu i skorzystaj z oferty.

 

Rezerwacja masaży pod numerem telefonu: 530333668

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności