UPIÓR W OPERETCE – widowisko Filharmonii Futura w kinie Kijów Centrum

Filharmonia Futura, pierwsza w Polsce multimedialna filharmonia,  zaprasza na widowisko multimedialne „Upiór w Operetce”

5 marca 2017  (niedziela) godz. 16.00 PREMIERA, kino Kijów. Centrum

Upiór w Operetce

Operetka wraca do Krakowa i  podobnie jak opera ma swojego upiora! Nowy spektakl Filharmonii Futura jest skierowany do miłośników tego właśnie gatunku. Operetkowy upiór ma swoje tajemnice, które zdradzi podczas pełnego humoru widowiska, w którym baśniowy świat będzie się przeplatał ze światem realnym. Jego zabawna historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek m.in.: Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens i Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura.

Gościem specjalnym projektu będzie charyzmatyczna sopranistka- Krystyna Tyburowska. Usłyszymy również solistyczne popisy niesamowitego skrzypka Bogdana Kierejszy. W rolę ekranową operetkowego Upiora wcieli się znakomity Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Spektakl dla całych rodzin, seniorów i dzieci oraz dla wszystkich,  którzy kochają Operetkę. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!

scenariusz, reżyseria, kierownictwo muzyczne: Mikołaj Blajda, produkcja:Sylwia Lorens

 

Więcej o projekcie na:

www.filharmoniafutura.pl

 

Bilety – 90/60/40 zł (ulgowe seniorzy i dzieci do 13 lat) dostępne na:www.filharmoniafutura.pl, kasy kina Kijów,  rezerwacje i kontakt: +48 533 955 593

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności