Stand-upowe Antywalentynki: Wojciech Pięta i Tomasz Biskup

Walentynki…święto miłości, zakochanych i wszechobecnych serduszek, kwiatków, misiów, kartek, kolacji przy świecach i innych miłościowych prezentów. Zastanawiałeś/aś się kiedyś nas sensownością tego święta? Nie czujesz przesytu? Bo my tak! Dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego! Zapraszamy na ANTYWALENTYNKI! I to nie byle jakie, stand-upowe!
lostBar zaprosił dwóch krakowskich komików, którzy 11 lutego zadbają o  dobre humory.

Wojtek Pięta – Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepszy stand-up”. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up Stage oraz Stand-up w Bakałarzu. Stand-uper, improwizator, konferansjer i autor kanału yt.
Ze sceny mówi o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Jego występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Trudy występowania, pisania tekstów i tworzenia kanału na youtube obnażone przed publicznością i podane żartem, który momentami przekracza pewne granice, ale zawsze zmusza do myślenia.

Jego Eminencja Tomasz Biskup – jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny. Jest maniakiem oglądania (i przede wszystkim tworzenia) wszystkiego co komediowe. Występuje w kabarecie PUK, przez lata grał w grupie improwizacyjnej AD HOC, prowadzi bloga jegoeminencja.pl.

Startujemy o 20!

LostBar

Szewska 20, 31-009 Kraków

Wstęp: 10zł

Więcej informacji 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności