Sabaton: Zmiana miejsca krakowskiego koncertu

Knock Out Productions przedstawia heavymetalową trasę roku. Na przełomie lutego i marca 2017 roku do Polski na cztery koncerty przyjadą Szwedzi z Sabaton. W ramach „The Last Tour” zespół zagra 27 lutego w ERGO Arenie, 28 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia, 1 marca na warszawskim Torwarze i 3 marca w TAURON Arena Kraków.
Podczas trasy promującej najnowszy album „The Last Stand”, szwedzkiej formacji towarzyszyć będzie niemiecka legenda – Accept.
Sabaton i Accept supportować będzie szwedzka formacja Twilight Force.

W związku z ogromnym zainteresowaniem krakowskim koncertem Sabaton i Accept wydarzenie zostało przeniesione z Hali Wisły do TAURON Arena Kraków. Cena biletów pozostaje bez zmian, a wszystkie zakupione wcześniej zachowują swoją ważność.

Zakupione wejściówki upoważniają jednocześnie do wstępu na płytę główną, jak i do miejsc na sektorach siedzących – nie są one objęte rezerwacją miejsc.

Uwaga! Wszystkie polskie koncerty na trasie The Last Tour cieszą się wśród Was sporym zainteresowaniem, dlatego radzimy nie zwlekać z kupnem biletów aż do dnia koncertów!


Kto zagra:
SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal
ACCEPT (Niemcy) heavy metal
+
Twilight Force (Szwecja) power metal, symfoniczny metal

Kiedy: 3 marca (środa) 2017
Gdzie: Kraków @ TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: 130 zł – przedsprzedaż; 150 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions I Galicja Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności