Polska Noc Kabaretowa w Krakowie!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. W TAURON Arenie Kraków wydarzenie odbędzie się po raz drugi – 11 marca 2017 r.

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. – Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było – zapowiadają organizatorzy.

Warto wiedzieć

Polska Noc Kabaretowa odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 11 marca 2017 r. o godz. 19:00.

Informacje o biletach są dostępne na stronie www.polskanockabaretowa.pl, www.kabaretowebilety.pl.

Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej 2017 jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „LUX”.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.polskanockabaretowa.pl.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności