22-letnia złodziejka zatrzymana przez policjantów

Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 22-letnią złodziejkę, która ukradła rower. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w styczniu. Z jednego z hosteli w centrum Krakowa został skradziony rower. Właściciel pojazdu złożył zawiadomienie w I Komisariacie Policji w Krakowie. Policjanci dzięki wnikliwej analizie zebranych w tej sprawie informacji ustalili, że w dniu kradzieży w hostelu widziana była 22-letnia mieszkanka Krakowa znana z wcześniejszych kradzieży.

Kobieta ta, w towarzystwie dwóch nieznanych mężczyzn przez chwilę przebywała w budynku. Zachodziło podejrzenie, że może mieć ona coś wspólnego z kradzieżą jednośladu. Kobieta została w dniu wczorajszym zatrzymana usłyszała zarzuty kradzieży – za co grozi do 5 lat więzienia. Przyznała się, że w styczniu ukradła rower. Rower nie były zabezpieczony więc postanowiła go zabrać, a następnie sprzedać, za kilkaset złotych. W rzeczywistości pojazd wart był ponad tysiąc złotych.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności