Zapisz się do 16. PZU Cracovia Maraton

Już ponad 5500 biegaczy zgłosiło się do 16. PZU Cracovia Maraton, który odbędzie się w naszym mieście 30 kwietnia, czyli za niecałe 100 dni. Do biegu można zapisywać się przez internet do 14 kwietnia. Na ten moment wpisowe wynosi 100 zł.

Taka kwota opłaty startowej obowiązuje do 31 marca. Od 1 kwietnia wpisowe wzrośnie do 130 zł. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń internetowych, będzie jeszcze możliwość zapisania się do biegu w Biurze Zawodów – od 27 do 29 kwietnia, pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20. Opłata startowa w Biurze Zawodów będzie wynosić 200 zł.

Przyjmowane są również zgłoszenia drużynowe – przewidziane dla minimum dziesięcioosobowych grup. Zespoły obowiązują promocyjne stawki wpisowego – aktualnie jest to 650 zł przy zapisie grupy 10 osób. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się w regulaminie 16. PZU Cracovia Maraton. Podczas imprezy prowadzona będzie także klasyfikacja drużynowa – dla pięciu najliczniejszych zespołów.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności