Przeboje Anny German w Dworku Białoprądnickim

Kochacie utwory Anny German? Mamy znakomitą wiadomość: W środę, 25 Adrianna Noszczyk zaśpiewa  w Dworku Białoprądnickim  najpiękniejsze piosenki z repertuaru tej artystki. Usłyszycie m.in. takie utwory jak „Księżyc i Róża”, „Bal u Posejdona”, „Tańcząca Eurydyka”. Godz. 18.00, Sala Kominkowa, wstęp wolny.

Adriannie Noszczyk towarzyszyć będzie zespół instrumentalny tworzony przez  znakomitych muzyków, pracujących z licznymi międzynarodowymi i polskimi artystami estradowymi:

  • Wojciech Sanocki (pianino)
  • Stanisław Sroka (gitara)
  • Piotr Górka (kontrabas)
  • Arek Skolik (perkusja)
  • Sylwester Poks (trąbka)

Adrianna Noszczyk

Aktorka, wokalistka. Absolwentka  trzyletniego Studium aktorskiego przy Teatrze Śląskim w Katowicach. Obecnie studentka Teatrologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Ważniejsze role: 

– Przedstawienie „Dom otwarty” Michała Bałuckiego w reż. Romana Michalskiego

– „Król Edyp” w reż. Grzegorza Kempynskiego

 – Rola w krótkometrażowym filmie „Uzależnieni” w reż. Maksymiliana Godka – produkcja filmowa Maxgodek

– Udział w spotach reklamowych kampanii „Sprawni niepełnosprawni” w reż. Jacka Szarańskiego

 – Pierwszoplanowa rola w filmie krótkometrażowym „Życie po drugiej stronie lustra” realizowanym przez Stowarzyszenie Artystyczne „PromoArt”

Artystka należy do zespołu Teatr Czwarta Scena. Związana jest ze Stowarzyszeniem Twórców Sztuki „Passionis”. Otrzymała wyróżnienie specjalne na III Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Artystycznej „Wschody” w Lublinie w 2013 r. Jest laureatką Międzynarodowego Konkursu Piosenki im. Anny German Warszawa – Moskwa 2014

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności