Pierwsza Termalna Bitwa Powiatów!

Startuje Termalna Bitwa Powiatów, w ramach której odwiedzający Chochołowskie Termy będą rywalizować o zdobycie zniżek i zaproszenia dla podopiecznych wybranych placówek czy instytucji ze swojego regionu. Zabawa polega na podawaniu kodów pocztowych miejsca zamieszkania podczas zakupu biletów. Wygra ta drużyna, która w wyznaczonym terminie uzyska wyższy procent odwiedzających do liczby mieszkańców danego powiatu.

W pierwszej edycji Termalnej Bitwy Powiatów w szranki staną mieszkańcy powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego. Od 9 do 15 stycznia 2017 r. będą walczyć o zniżki dla siebie oraz o specjalne zaproszenia do Chochołowskich Term. Jeśli wygrają przedstawiciele pierwszej drużyny, to uszczęśliwią podopiecznych Domu Dziecka w Zakopanem, będącego częścią Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny, natomiast drugi skład walczy o prezent dla Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Nowym Targu. Podopieczni jednej z tych placówek będą mieli możliwość przez cały marzec, raz w tygodniu odwiedzać Chochołowskie Termy.

O wygraną będzie można zawalczyć aż do zamknięcia term w niedzielę 15 stycznia. Po ogłoszeniu wyników mieszkańcy zwycięskiego powiatu będą mogli korzystać ze zniżek przez cały marzec. 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności