Nowy wybieg dla psów z wieloma atrakcjami

Do dyspozycji są m.in. liczne urządzenia zabawowe dla psów, takie jak tory przeszkód z pni drzew, głazów kamiennych, rur betonowych, równoważnie, płotki, pochylnie, tunel, talerzyki i slalom. Inwestycję o powierzchni 3086 m² zrealizował Zarząd Zieleni Miejskiej. Potrzebne środki w wysokości 280 440 zł brutto pochodziły z budżetu ogólnomiejskiego.

Teren na os. II Pułku Lotniczego został wyposażony w niezbędne do funkcjonowania wybiegu urządzenia małej architektury, takie jak ławki, kosze na śmieci, kosze na psie odchody wraz z dystrybutorami, jak również szeroką gamę urządzeń zabawowych dla psów, psią toaletę oraz poidło z bieżącą wodą dla psów.

Atrakcyjność realizacji podnoszą również alejki wykonane z różnego rodzaju nawierzchni (piasek, drewno, żwir, kostka). Dodatkowo cały teren został w pełni zagospodarowany zielenią urządzoną – pnączami porastającymi ogrodzenie, drzewami i krzewami ozdobnymi. Jest to pierwsza tak kompleksowa realizacja psiego wybiegu. Obecnie na terenie Krakowa znajduje się 10 wybiegów na czworonogów.

Zapraszamy! ul. Kłosowskiego na os. II Pułku Lotniczego.

 

info krakow

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności