Zwiedzanie TAURON Areny Kraków w grudniu i styczniu

Które z wydarzeń zorganizowanych w TAURON Arenie Kraków w 2016 r. było największe i przyciągnęło najwięcej gości? Z kim w czasie Światowych Dni Młodzieży w arenie spotkał się papież Franciszek? Na czyj koncert przywieziono sprzęt w aż 23 ciężarówkach i jaki zespół został powitany ogromnym napisem „Welcome home” na ekranie LED? Tego wszystkiego będą mogły dowiedzieć się osoby, które wezmą udział w zwiedzaniu TAURON Areny Kraków. Informacje o rezerwacji miejsc i biletach dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

W trakcie zwiedzania największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce goście wejdą na najwyższy rząd trybun i zejdą na płytę areny. Będą spacerować po foyer hali, w którym zobaczą kilkadziesiąt plakatów z wydarzeń, jakie do tej pory odbyły się w TAURON Arenie Kraków i w których udział wzięło już 1 700 000 osób.

Zobaczą pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez: szatnie, z których korzystali m.in. piłkarze ręczni podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, reprezentanci Polski w hokeju na lodzie i siatkarze przed Mistrzostwami Świata; garderoby, w których do występów przygotowywały się takie gwiazdy jak: Justin Bieber, Katy Perry, Robbie Williams, Martin Garrix i członkowie takich zespołów jak Maroon 5, Scorpions, Foo Fighters czy Kings of Leon.

Zwiedzający odwiedzą też jedną z 27 lóż na poziomie VIP oraz Małą Halę, w której, na pełnowymiarowych boiskach, można grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i futsal. Poznają również bogaty kalendarz imprez, które odbędą się w hali w 2017 r.

Zarezerwuj miejsce

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.); e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.).

Najbliższe terminy zwiedzania to 29 grudnia 2016 r. oraz 5, 9, 12, 16, 19 i 30 stycznia 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Kup bilet

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl/zobacz-najwieksza-arene-polsce.

Ceny biletów: osoby dorosłe: 13 zł; dzieci i seniorzy: 8 zł; bilet grupowy: 10 zł/osoba dorosła, 8 zł – dzieci i seniorzy (grupa musi liczyć powyżej 10 osób). Dzieci do 5 roku życia: wstęp bezpłatny. Dzieci do lat 16 mogą wziąć udział w zwiedzaniu jedynie pod opieką osoby dorosłej. Bilety są do nabycia przed zwiedzaniem w recepcji hali (wejście nr 1).

Dodatkowe informacje dotyczące zwiedzania oraz informacje na temat wydarzeń planowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie: www.tauronarenakrakow.pl oraz na naszym profilu na facebooku:www.facebook.com/TAURONArenaKrakow.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności