„Książę latynoskiego brzmienia” w TAURON Arenie Kraków

Już 16 grudnia 2016r., na jedynym koncercie w Polsce wystąpi „książę latynoskiego brzmienia” – Enrique Iglesias. Koncert w ramach jego trasy „Sex and Love”, z którą odwiedza cały świat, odbędzie się w TAURON Arenie Kraków.

Enrique Iglesias to artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Zdobywca blisko 500 nagród, autor dziesięciu studyjnych albumów, nazywany przez wielu „królem latynoskiego brzmienia”, jest bez wątpienia osobą wyjątkową. W ciągu swojej 20-letniej kariery hiszpański wokalista sprzedał ponad 100 milionów płyt. W Polsce dwa jego albumy pokryły się złotem, a krążek „Enrique” (1999) z wielkim hitem „Bailamos”, który przyniósł mu międzynarodową sławę, zyskał w naszym kraju status podwójnej platyny.

Dziesiąty album w karierze

Enrique już drugą dekadę utrzymuje się na szczycie. Jego dziesiąty w karierze album „Sex and Love”, który ukazał się w 2014 roku, to powrót do najwyższej formy piosenkarza. Nagrałem już tyle albumów, że tym razem chciałem mieć pewność, że będzie brzmiał on świeżo – zdradził podczas rozmowy w czasie premiery. Efekt jest rzeczywiście świetny. Album obfituje w duety – gościnnie wystąpili m.in. Flo Rida, Pitbull czy Sean Paul. „Sex and Love” był w roku wydania także siódmym najczęściej słuchanym albumem na Spotify.

Z tego albumu pochodzi też szereg hitów jak „Loco”, „Heart Attack”, „I’m A Freak” oraz „Bailando”. Szczególnie ten ostatni święci triumfy wśród polskich fanów i słuchaczy. W roku premiery albumu teledysk był drugim najchętniej oglądanym klipem na Youtube (wyprzedziła go tylko Katy Pery z „Horses”). Do dnia dzisiejszego klip zgromadził potężną liczbę blisko 2 miliardy odtworzeń.

Artysta długo kazał na siebie czekać polskiej publiczności. Ostatni raz gościł przecież w naszym kraju blisko dekadę temu. Koncert Enrique Iglesiasa w grudniu w TAURON Arenie Kraków gwarantuje niezapomniane chwile. Nie ważne, czy twórczość Enrique to dla Ciebie bardziej hity takie jak „Bailamos”, „Hero”, czy też te najnowsze jak „Bailando” lub „Loco”. Nie może tam Ciebie zabraknąć.

Warto wiedzieć

Koncert Enrique Iglesiasa, w ramach trasy “SEX and LOVE” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 16 grudnia 2016 r.

Bilety są do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności