Góralskie brzmienia w Dworku – wstęp wolny

Góralskie brzmienia w nowoczesnych aranżacjach to dobra propozycja koncertowa na jeden z przedświątecznych wieczorów. W najbliższy czwartek, 15 grudnia w kameralnym składzie w Dworku Białoprądnickim wystąpią muzycy zespołu WANTA. Piwnice Dworku (ul. Papiernicza 2), godz. 18.00, wstęp wolny.

         WANTA o autorski pomysł skrzypka Marcina Knutelskiego oraz producenta muzycznego Adama Drzewieckiego. Projekt ten, chociaż inspirowany kulturą i muzyką góralską, łączy w sobie elementy rocka, popu, dubstepu i muzyki elektronicznej. Ekspresyjny styl gry na skrzypcach i wokal Marcina na tle różnych stylów muzyki dają niesamowite efekty i dostarczają niezwykłych wrażeń.

Skład zespołu podczas czwartkowego koncertu:

Marcin Knutelski-skrzypce i vocal

Adam Drzewiecki – klawisze

Michał Jasienica – gitara

Marcin Knutelski – wokalista, skrzypek. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz student Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie. Swoje umiejętności szlifje pod okiem znanych pedagogów wokalnych, m.in. Sonii Lachowolskiej, Katarzyny Godzisz i Jnr Robinsona. Uczestnik warsztatów wokalnych „Vocal Expression Masterclass” prowadzonych przez Jaime Vendera i Jnr Robinson. Współtwórca kilku projektów muzycznych: Drużyna Mistrzów – „Kraina Idealna”, w którym wzięli udział m. in. Roman Boski oraz Pih, „Licho nie śpi” – Jahbestin Soundsystem
Adam Drzewiecki – muzyk – pianista, klawiszowiec, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Instytutu Jazzu w Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje Januszem Radkiem i zespołem Pudelsi, a do tego udziela się w szeregu innych projektów.

Prowadzi własne studio nagrań DMP Studio

Zobaczcie teledysk zespołu Wanta:

https://www.youtube.com/watch?v=T-B-9D0bBOE

Fanpage zespołu:

https://www.facebook.com/wantaofficial/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności