Targi Kogel Mogel – III edycja

Targi Kogel Mogel – III edycja

Zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe wydarzenie jakim są Targi Kogel Mogel, których głównym organizatorem jest sklepem internetowy Lolipop.

reklama

Przy dźwiękach wspaniałych winyli w strojach vintage i retro spędzimy dzień w gronie wspaniałych wystawców z kategorii takich jak moda, akcesoria, wnętrza, dizajn, winyle.
Gwarantujemy Wam niepowtarzalną, miłą, klimatyczną atmosferę w stylu Retro.

Targi Kogel Mogel to nie tylko zakupy ale i warsztaty oraz wykłady . Staramy się aby nasze wydarzenia towarzyszące były niepowtarzalne, dlatego każda edycja jest wyjątkowa. Tym razem będziemy gościć piękną Rockagirl z warsztatami fryzur dekad 1920-1960 oraz Klod – Retro & Pin Up Model, Cherry Bee- Pin Up Model, które poprowadzą wykład na temat tajników stylu RETRO.

reklama

Będziecie mogli skonstruować swój własny kapelusz, toczek czy fascynator z Monic Millinery oraz posłuchać wyjątkowego wykładu LEKKA furniture – meble i renowacja na temat Design PRL w XXI w.
O oprawę muzyczną zadbają nasi winylowi wystawcy oraz Dj Tomasz Jurecki (MLDVA, Easy Cheasy, Estropical).

Info:Materiały prasowe 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych, których w „Podróż pościelotem” zabierze Anna Machacz współautorka książeczki pod tym samym tytułem oraz współzałożycielka Fundacji Biznes Mama, która jest naszym głównym partnerem.

 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności