Prawybory prezydenckie z Hillary Clinton i Donaldem Trumpem w Krakowie

Prawybory prezydenckie z Hillary Clinton i Donaldem Trumpem w Krakowie

Muzeum Figur Woskowych Polonia Wax Museum zaprezentuje swoje 2 unikatowe dzieła – figury woskowe, postaci dwójki kandydatów do urzędu Prezydenta Stanów Zjednoczonych Hillary Clinton i Donalda Trumpa. W związku z ich prezentacją przeprowadzone zostaną „prawybory prezydenckie USA”, w których organizatorzy zadadzą jedno pytanie: Kto powinien być następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych – Hillary Clinton, czy Donald Trump? Wydarzenie potrwa od 11:10 do 12:10, po czym policzone zostaną głosy i około 12:20 ogłoszone wyniki.
 
Dla głosujących w sondażu przygotowane zostały karty do głosowania, urna wyborcza, stanowisko do dyskretnego oddawania głosu. Badanie opinii jest anonimowe, uczestników poprosimy jedynie o podanie płci.
 
Dodatkowo Muzeum będzie kontynuowało sondaż i  zbierało głosy do specjalnej urny wyborczej w ciągu najbliższych 5 dni, a wyniki na znacznie większej próbie badanych ogłosi 8 listopada 2016 w dzień wyborczy w USA.
 
Zapraszamy do rozmowy z uczestnikami sondażu, a także na oglądanie zaaranżowanej scenki wyborczej obu kandydatów na prezydenta USA.
 
 Harmonogram wydarzenia:
10:45 odsłonięcie figur Hillary Clinton i Donalda Trumpa oraz „outdoorowa” sesja zdjęciowa  na płycie krakowskiego rynku przed wejściem do muzeum
11:00 umieszczenie figur w muzeum w scenerii zaaranżowanej debaty wyborczej
11.10 rozpoczęcie głosowania w prawyborach dla publiczności
12:10 zakończenie głosowania i podliczenie głosów
12:20 ogłoszenie wyników przez dyrektora muzeum Mariana Dreszera
12:30 zwiedzanie Muzeum – Happy Hour – wstęp wolny
                                                                                               
Wyniki sondażu zostaną przekazane do wiadomości publicznej za pośrednictwem mediów jeszcze tego samego dnia. Dowiemy się z nich oczywiście kto wygrał, ale także, czy kobiety głosowały częściej za Hillary Clinton, a mężczyźni za Donaldem Trumpem, czy nie. 
 
Bezpośrednio po ogłoszeniu wyników Muzeum zaprasza na bezpłatne zwiedzanie wszystkich chętnych.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności