Policjanci z III Komisariatu Policji zatrzymali złodzieja rowerów

Kilka dni temu Policjanci z III Komisariatu Policji w Krakowie z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego zatrzymali 38-latka podejrzewanego o dokonanie kradzieży trzech rowerów o łącznej wartości prawie 5 tysięcy złotych.

Pierwsze zawiadomienie zostało złożone 30 października. Do komisariatu zgłosił się pokrzywdzony, który powiadomił policjantów, że z klatki schodowej bloku w którym mieszkał w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza, nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch spiętych razem linką rowerów górskich o wartości łącznej 1600zł.

Do kolejnej kradzieży na tej samej ulicy doszło pięć dni później tj. 4.11.2016r. Z klatki schodowej jednego z bloków na terenie Nowej Huty został skradziony rower, którego wartość to ok. 5000zł.

Analizując zebrane materiały policjanci wytypowali jako sprawcę 38- letniego mieszkańca Nowej Huty. Kilka dni temu prowadzący dochodzenie funkcjonariusze dokonali realizacji, która potwierdziła posiadane przez nich informacje. W mieszkaniu ujawniono jeden ze skradzionych rowerów, oraz części z drugiego. Zatrzymany przyznał się do kradzieży trzech rowerów, oraz poddał się dobrowolnie karze.

Policjanci ustalają czy mężczyzna na swoim koncie może mieć więcej kradzieży.

Info i foto KWP

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności