Nowa organizacja ruchu na ul. Andersa

W trakcie realizacji robót jezdnia północna na odcinku od al. Przyjaźni do ul. Czuchajowskiego będzie zamknięta, a ruch zostanie poprowadzony w obu kierunkach jezdnią południową. Jednocześnie wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu al. Andresa, Luźmierskiej i Boruty-Spiechowicza.

W związku z tym linie 132, 142 i 572 w kierunku DH Wanda będą kursowały na odcinku od al. Przyjaźni do ul. B. Czuchajowskiego południową jezdnią, a al. W. Andersa z obsługą przystanku „Os. Zgody” w zmienionej lokalizacji na al. Przyjaźni na wysokości pętli autobusowej.

  • Linie 152 i 172 w kierunku DH Wanda będą kursowały na odcinku od al. Przyjaźni do ul. B. Czuchajowskiego południową jezdnią al. W. Andersa bez obsługi przystanku „Os. Zgody”.
  • Przystanek początkowy linii 502 będzie zlokalizowany w dotychczasowym miejscu na przystanku dla wysiadających (na al. Andersa). Linia pojedzie następnie przez pl. Centralny im. R. Reagana, al. Solidarności, al. Przyjaźni do al. W. Andersa i dalej bez zmian do Cracovii Stadion. Przystanek „Os. Zgody” będzie obsługiwany w zmienionej lokalizacji na al. Przyjaźni na wysokości pętli autobusowej. Linia nie będzie obsługiwała dodatkowych przystanków na trasie objazdowej.
  • Linia 642 w kierunku Alei Przyjaźni od pl. Centralnego im. Reagana będzie skierowana jak dotychczas przez al. Solidarności i al. Przyjaźni do przystanku końcowego, z obsługą przystanków na trasie objazdowej.

info ZIKiT

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności