Night Tram Party- klub na kółkach już w Krakowie!

Jednym z najpopularniejszych środków transportu w Krakowie są tramwaje. Czy nie może być zatem lepszego miejsca na imprezę? Night Tram Party jest odpowiedzią na to pytanie.

Odkryj krakowskie życie nocne jakiego jeszcze nie znałeś. Jedno z najbardziej ekscytujących miast Europy potrafi wciągnąć niejednego imprezowicza. Przyszła pora, by spróbować czegoś w trochę niestandardowej formie.
Night Tram Party zabierze Cię na niesamowitą przejażdżkę, w czasie której będziesz mógł cieszyć się świetną muzyką, ciągle zmieniającym się widokiem za oknami tramwaju oraz nieszablonowymi ludźmi, którzy tak jak ty, przyszli się rozerwać. Mimo wszystko, specyficzny „intymny” klimat, pozwala nawiązać nowe znajomości ze wszystkimi goścmi, a Ci pochodzą z najróżniejszych stron świata.

Wydaje Ci się, że w tramwaju jest zawsze tłoczno, nie da się tam ruszyć, a co dopiero bawić? Sprawdź sam!

Po przejażdżce, która trwa 2 godziny, ekipia imprezowego tramwaju zabierze Cię do najlepszych krakowskich klubów, gdzie będziesz bawił się do białego rana.

A może szukasz miejsca na imprezę niespodziankę lub swoje urodziny? Jesteś świadkiem lub świadkową i organizujesz wieczór dla Pana lub Pani Młodej? Chcesz zintegrować swoją grupę? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Night Tram Party i daj się ponieść szaleństwu na torach. 

Więcej informacj Night Tram Party

2 4 6

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności