Krzysztof Kułak vs Shaun Lomas w starciu legend na Celtic Gladiator 11

Przyszła pora by ogłosić najważniejszą walkę MMA na gali Celtic Gladiator 11, która odbędzie się w dniu 26 listopada w legendarnej krakowskiej hali Towarzystwa Sportowego Wisła. Skoro legendarny obiekt ma być areną zmagań to i do starcia wyjdą dwaj legendarni zawodnicy z Polski i Anglii. Właśnie były mistrz KSW, Krzysztof „Model” Kułak i angielski weteran Shaun Lomas o przydomku… ”Legend” stoczą ze sobą pojedynek, który zapewne zelektryzuje widzów nie tylko w hali, ale także w całej Polsce.

Obaj walczyli w odrębnych pojedynkach podczas ostatniej gali Celtic Gladiator 10 w Londynie i obaj wygrali swoje starcia. Lomas pokonał legendarnego polskiego boksera, Tomasza Gargułę, a to nie uszło uwagi „Modela”, który postanowił pomścić rodaka. Lomas nie odmówił walki, bo nigdy nikomu jej nie odmawia, a lista jego przeciwników to prawdziwy przegląd gwiazd angielskiego rynku. Stoczył 88 pojedynków w formule MMA i dodatkowo kilkanaście w Kicboxingu. Wygrywa i przegrywa, ale walka z nim to wyzwanie dla każdego zawodnika. Nie jest łatwo go pokonać.

Do tej pory Krzysztof Kułak nie mierzył się z wojownikiem z tak dużym bilansem, choć zawodnik Adrenalina Fight Częstochowa sam ma ich dokładnie połowę z tego co Lomas i należy do najbardziej doświadczonych polskich zawodników MMA. Był mistrzem największej polskiej organizacji walk jaką jest KSW i także mistrzem Celtic Gladiator w wyższej, średniej wadze. Teraz chce zaznaczyć swoją obecność w wadze niższej, czyli półśredniej. Na jego drodze stoi jednak angielski weteran i Polak musi go pokonać by kontynuować zwycięski marsz w górę rankingów.
Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Sztuk Walki na polski debiut międzynarodowej organizacji, w której walczyli najlepsi na świecie i w Polsce zawodnicy. Zapowiadamy niesamowite emocje jakie towarzyszyć będą wydarzeniom w kultowej hali TS Wisła.

Przyjdźcie i przeżyjmy to wspólnie! Bilety dostępne w sieci http://www.kupbilet.pl

Zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży!

Zapraszamy także na  stronę www.CelticGladiator.com oraz do śledzenia nas na Facebooku

Celtic Gladiator.

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności