Granie na SZczekanie

Jak co roku podczas koncertu wystąpią znani i lubiani artyści, którzy zrzekli się swoich honorariów. W tym roku na scenie Filharmonii zobaczymy między innymi: Magdę Steczkowską, Agę Zaryan, Renatę Żełobowską – Orzechowską, Magdę Piskorczyk, Magdę Hanausek, Nadię Sochę, Jerzego Połomskiego, Stana Borysa, Grzegorza Turnaua, Jacka i Andrzeja Zielińskich z zespołu Skaldowie, Andrzeja Sikorowskiego, Macieja Miecznikowskiego, Jacka Królika, Michała Kwiatkowskiego i innych. Koncert poprowadzi aktor Krzysztof Tyniec.

Tego wieczoru w Filharmonii Krakowskiej tradycyjnie odbędzie sie aukcja, podczas której zlicytowane zostaną dary od znanych i lubianych. Na scenie pojawi się również Szeryf, jeden z podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z nadzieją, że z Fiharmonii pojedzie prosto do kochającego domu.

Całkowity dochód z biletów, a także z aukcji przekazany zostanie na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. W tym roku planowany jest zakup brakujących sprzętów do schroniskowego szpitala oraz doposażenie boksów dla psów i kotów.

Bilety w cenie 120zł, 80zł i 60zł do nabycia w biurze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, ul. Floriańska 53, w punkcie informacji miejskiej InfoKraków przy ul. Św. Jana 2 oraz w Filharmonii Krakowskiej.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności