Celtic Gladiator 11, gala walk K-1 i MMA, 26 listopada w Krakowie

Organizacja Celtic Gladiator na 26 listopada 2016 roku w Krakowie zaplanowała przeprowadzenie pierwszej swojej gali w Polsce. W jej programie znajdą się pojedynki MMA i kickboxerskie starcia na zasadach K-1. Impreza odbędzie się w doskonale znanej krakowskim kibicom hali T.S. Wisła przy ulicy Reymonta 22.

Zobacz galerię z gali:

« z 6 »

Widzowie, którzy zechcą przyjść do kultowego dla Krakowian miejsca, zobaczą szereg polskich i zagranicznych gwiazd Sztuk Walki. Już dziś możemy zapowiedzieć udział byłego udział mistrza KSW, Krzysztofa Kułaka reprezentującego Adrenalina Fight Club Częstochowa. Krakowskie środowisko reprezentować będą: Weronika Zygmunt z Grapplingu Kraków, Piotr Sokół z Ring Kraków i kilku innych zawodników, którzy otworzą galę swoimi występami.

Ze sportowców z małopolskiego regionu już wiadomo, iż wystąpi jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia MMA  Andrzej Grzebyk z Legionu Tarnów. Poznał on już nazwisko swojego rywala, którym jest trenujący w Irlandii, a pochodzący z Austrii Florian Harringer. Najmłodsze pokolenie polskich sportów walki reprezentować będą natomiast: 19-latek, Jakub Rojowski z klubu TS Wisła i Damian Linder z klubu Black Dragon Andrychów.

To część zawodników, których zobaczymy w dobrych międzynarodowych i krajowych zestawieniach. Poprzez areny organizacji przewinęło się wiele międzynarodowych sław MMA. Warto przypomnieć, iż dla Celtic Gladiator walczyli tacy zawodnicy jak Connor McGregor, aktualny mistrz największej światowej organizacji MMA jaką jest UFC. Także inny irlandzki zawodnik Artem Lobov wykuwał swój kunszt w CG. W jej szeregach walczyli także Polacy, jak obecny mistrz KSW, Artur „Kornik” Sowiński, który stoczył pamiętny pojedynek z McGregorem czy Piotr Hallmann, trzykrotny zdobywca wyróżnień w UFC.

Irlandzka organizacja kierowana jest przez pochodzącego z Polski prezesa Alberta Jarzębaka. W Krakowie zadebiutuje na naszym rynku i zamierza tu cyklicznie powracać, tworząc jednocześnie wydarzenia w Anglii, Brazylii i USA już na początku 2017 roku. Albert Jarzębak, zaznaczył, iż gala będzie okazją i szansą dla polskich fighterów, by wystąpić na tej renomowanej imprezie, a nawet być może związać się mocniej z Celtic Gladiator.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków sportów walki na polski debiut naszej międzynarodowej organizacji, w której walczyli najlepsi, zarówno na świecie, jak i w Polsce, zawodnicy MMA. Zapowiadamy niesamowite emocje jakie towarzyszyć będą wydarzeniom w hali TS „Wisła”, podczas Celtic Gladiator 11, gali walk MMA i K-1.

Przyjdźcie i przeżyjmy to wspólnie!

Bilety dostępne w sieci www.kupbilet.pl. Już dzisiaj zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży!

Zapraszamy również do śledzenia  fanpage na Facebooku – Celtic Gladiator

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności