Bezpłatne badania i konsultacje lekarskie

Bezpłatne badania i konsultacje lekarskie

Wszystkich mieszkańców zapraszamy w niedzielę 13 listopada w godzinach 10.00-18.00 do Centrum Handlowym Galeria Krakowska  gdzie odbędzie się bezpłatna akcja profilaktyczna w ramach ogólnopolskiego projektu „Zadbaj o swoje serce”.

Akcja ma na celu ułatwienie społeczeństwu dostępu do specjalistów z zakresu kardiologii, dietetyki oraz trenerów sportowych, a także wykonanie podstawowych badań profilaktycznych. Wszystko w trosce o najważniejszy organ ludzkiego ciała – serce. Osoby odwiedzające miasteczko medyczne, zlokalizowane w pasażu centrum handlowego, będą mogły nie tylko bezpłatnie, ale przede wszystkim „od ręki” skorzystać ze wszystkich aktywności, jakie przygotowali dla uczestników organizator oraz partnerzy projektu „Zadbaj o swoje serce”.

W gabinecie EKG będzie można wykonać pełne, dwunastoodprowadzeniowe  badanie, którego zapis będzie analizowany w dwóch niezależnych gabinetach lekarskich. W ramach stanowiska Badań i Pomiarów  będzie można sprawdzić poziom cholesterolu, glukozy, wysokość ciśnienia tętniczego oraz obliczyć wskaźnik BMI. W strefie dietetycznej specjaliści przeprowadzą analizę składu ciała oraz podpowiedzą, jaka dieta będzie odpowiednia dla naszego serca. A to nie koniec atrakcji. W Strefie Aktywnego Serca wykwalifikowany trener doradzi, jakie sporty można uprawiać w domowym zaciszu oraz dlaczego warto codziennie spacerować.

„Zadbaj o swoje serce” to największa tego typu kampania w Polsce, organizowana od 10 lat w galeriach handlowych na terenie całego kraju. W ciągu każdego roku odwiedza aż 35 lokalizacji, co łącznie pozwoliło sprawdzić kondycję ponad 40 000 serc! Ta wyjątkowa inicjatywa została doceniona w obszarze działań na rzecz promocji zdrowia
i profilaktyki – projekt został laureatem VII edycji prestiżowego Plebiscytu Liderów Ochrony Zdrowia oraz zdobywcą pierwszej nagrody w cenionym plebiscycie Know Health w kategorii „Najlepsze działania CSR w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia”.

Organizatorem projektu jest Telemedycyna Polska S.A.lider w zakresie teleopieki kardiologicznej w Polsce.

 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności