YORKOMANIA w Galerii Krakowskiej

YORKOMANIA w Galerii Krakowskiej

Wszystkie yorki w Krakowie już szykują swoje kokardy! 9 października w Galerii Krakowskiej pojawią się na wybiegu, by widzowie mogli nacieszyć się ich widokiem.

reklama

Yorkomania to konkursy dla psów, stoiska z akcesoriami, możliwość konsultacji i wszczepienia chipa, a przede wszystkim wspaniałe widowisko dla każdego, kto kocha zwierzęta. Dołącz do wielkiej rodziny miłośników yorków i przyjdź do Galerii Krakowskiej na Yorkomanię – Twój mały przyjaciel będzie mile widziany!

reklama

PROGRAM
13.30 –wybór najsłodszego szczeniaka.
14.30 – konkurs dla dorosłych yorków w kategorii: najmądrzejszy, najpiękniejszy i najmodniejszy oraz przyznanie tytułu Miss i Mistera imprezy.

12.00–18.00
-Stanowiska z akcesoriami, karmą, przekąskami, kosmetykami i ubrankami dla psów.
-Stanowiska specjalistów z zakresu pielęgnacji, szkolenia i zdrowia yorków.
-Bezpłatne czipowanie dla pierwszych dwudziestu psów, z którymi właściciele zgłoszą się do stanowiska lekarza weterynarii.
-Stanowisko Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
-Malowanie twarzy.

ZGŁOSZENIE DO KONKURSU
Zachęcamy do zgłoszenia do konkursu swoich pupilów. Zgłoszenie dla dorosłych yorków powinno zawierać: imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię i płeć yorka, skan książeczki zdrowia psa (tylko w przypadku zgłaszania szczeniąt) oraz kategorię, w której wystartuje.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres york.kra@studio2.pl do 7.10.2016 r. Do konkursu mogą zgłaszać się zarówno psy rasy yorkshire terrier, jak i w typie rasy yorkshire terrier.
Liczba miejsc w konkursie jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konkursie jest bezpłatny.

UWAGA:
Pierwszych dziewięćdziesiąt zgłoszonych yorków otrzyma pamiątkowe rozetki oraz upominki.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności