Wystawa Van Gogh Alive – przedłużona do 8 stycznia!

Wystawa Van Gogh Alive – przedłużona do 8 stycznia!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem oraz w odpowiedzi na prośbę widzów mamy przyjemność poinformować, iż wystawa Van Gogh Alive zostanie przedłużona do 8 stycznia 2017 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy nie mieli jeszcze szansy zapoznać się z dziełami mistrza Vincenta Van Gogha w zupełnie nowej innowacyjnej formie.

reklama

Zapraszamy do nowego Centrum Wystawienniczego w Zabytkowym Dworcu Głównym w Krakowie. Angażująca zmysły wystawa, w niczym nie przypomina tradycyjnych muzealnych instalacji – doświadczycie sztuki inaczej! Każda powierzchnia – ściany, kolumny a nawet podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości mistrza. Poruszająca gra świateł i kolorów, intensywna paleta barw, nietypowe pociągnięcia pędzla czy charakterystyczna faktura obrazów oglądane z bliska oraz towarzysząca, nastrojowa muzyka pozwolą lepiej docenić kunsztowny styl malarski Vincenta van Gogha.

reklama

Multimedialna wystawa Van Gogh Alive:

ogromny sukces w Warszawie – przez 3 miesiące ponad 100 tys. widzów
– ponad 3000 dzieł mistrza w jednym miejscu
– nowoczesna technologia SENSORY4™
jedyna w swoim rodzaju sensoryczna wystawa

nowatorska forma pozwalająca w ciekawy sposób odkrywać pasjonujący świat malarstwa Vincenta van Gogha.

Ekscytujący świat van Gogha zaciekawi zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z historią sztuki, jak i wytrawnych znawców twórczości malarza.

Więcej informacji o wystawie na stronie www.vangoghalive.pl.

Bilety w cenie od 25 zł.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności