SCENA NCK dla dużych i małych

SCENA NCK dla dużych i małych

W ten weekend gościmy w NCK dwie sceniczne osobowości. Michała Bajora – śpiewającego aktora i Piotra Bałtroczyka – satyrycznego konferansjera. Młodszym widzom proponujemy bajkę, która od ponad stu lat nie schodzi ze scen całego świata.

 

 14 października (piątek), godz. 19.00, Scena NCK

MICHAŁ BAJOR – recital „Moja miłość”

Kolejny recital autorski Michała Bajora, a także  dziewiętnasta płyta w jego dorobku. To również trzecie z rzędu spotkanie artysty z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim. Tym razem wykonawca zebrał 17 przebojów o miłości, piosenek nuconych od pokoleń: „Prześliczna wiolonczelistka”, „Odkryjemy miłość nieznaną”,  „Ach życie kocham cię nad życie” czy „Lubię wracać”.

Zapraszamy na wieczór pełen przebojowych wspomnień w najróżniejszych klimatach i rytmach. 

 

16 października (niedziela), godz. 19.00, Scena NCK

PIOTR BAŁTROCZYK – program „2016”

Piotr Bałtroczyk to konferansjer totalny. Potrafi poprowadzić wszystko. Z jednakową łatwością, wdziękiem i bezpretensjonalnością Zgromadzenie Ogólne ONZ, jak i staruszkę przez ulicę. Jego nowy pogram to niezwykle zabawny monolog i najlepszy dowód na to, że są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się nawet filozofom, a większość z nich żyje w Polsce.

 

19 października (środa), godz.10.00, Scena NCK

PINOKIO – spektakl teatralny dla dzieci

Teatr Lalek „Rabcio”

Drewniany pajac, który stał się człowiekiem, skończył   131 lat! Urodził się we Włoszech i mimo wieku wciąż jest młody, wciąż niepoprawny, przyciągający widzów oraz czytelników. „Pinokio” to jedna z najbardziej znanych powieści dla dzieci, która kształtuje wyobraźnię dzieci i jest źródłem wielu inspiracji teatralnych i literackich. To opowieść o życiu, dojrzewaniu i stawaniu się człowiekiem. Spektakl próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy Pinokio to urwis, czy szukający własnej  tożsamości zagubiony chłopiec?

 
 http://nck.krakow.pl/rezerwacja-biletow-2/

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności