Prądnik Czerwony: mieszkańcy zadecydują, kto wygra w akcji #DobreSasiedztwo

Od 6 października br. można głosować na projekty zgłoszone do akcji #DobreSasiedztwo, która prowadzona jest w Prądniku Czerwonym w Krakowie. Na podstawie oddanych głosów organizator wyłoni trzech laureatów, którzy otrzymają po 3000 zł na realizację swoich pomysłów. Głosowanie trwa do 17 października br.

reklama

W połowie września br. wystartowała akcja o nazwie #DobreSasiedztwo, realizowana przez Budimex Nieruchomości. Projekt ma propagować ideę dobrego sąsiedztwa i zachęcić okoliczne organizacje, kluby czy stowarzyszenia do podjęcia inicjatyw mających na celu wprowadzenie pozytywnych zmian w dzielnicy.

reklama

Zgłoszenia w ramach akcji #DobreSasiedztwo można było przesyłać do 5 października br. Nadesłano 10 projektów. Wszystkie można przejrzeć na stronie www.dobresasiedztwo.pl. O tym, który projekt wygra, zadecydują internauci, oddając głos na wybrane inicjatywy.

Pomysłodawcy trzech projektów zostaną nagrodzeni mikrograntami, każdy o wartości 3000 zł na realizację pomysłu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie organizatora 20 października 2016 r

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności