Podziel się kilometrem

Podziel się kilometrem

Podczas 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego będzie miała miejsce kolejna odsłona organizowanej przez Sponsora Tytularnego imprezy – PZU akcji charytatywnej „Podziel się kilometrem”. Od 14 do 16 października zetkniemy się z nią na terenie EXPO w TAURON Arenie Kraków.

Inicjatywa polega na zachęcaniu Polaków do pomagania innym. Zgodnie z propagowanym hasłem, zadaniem każdej osoby, która odwiedzi strefę „Podziel się kilometrem”, będzie pokonanie przynajmniej jednego kilometra na mechanicznej bieżni, orbitreku lub rowerku. Za każde przebiegnięte 1000 m PZU przeznaczy 10 złotych na fundację SOS Wioski Dziecięce.

Do akcji włączyć się może absolutnie każdy. Od tego roku, PZU uruchomiło dodatkowo strefę dziecięcą z urządzeniami dla najmłodszych. Dzięki temu, akcja „Podziel się kilometrem” jest przystosowana dla całych rodzin, które wspólnie mogą zbierać środki na charytatywny cel.

W 2016 roku akcja „Podziel się kilometrem” realizowana jest w trakcie kilkunastu imprez związanych z bieganiem, sportem i zdrowym trybem życia.

 

Foto i info zis.krakow.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności