LABORATORIUM SZALONYCH NAUKOWCÓW czyli naukowe show dla dzieci w wieku 7-12 lat

Naukowe show „Laboratorium Szalonych Naukowców” to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe.

Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, menzurek i magnesów pomoże odkryć nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca! Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki
i chemii. 

Program show

Dla naszych najmłodszych mieszkańców mamy jedno podwójne zaproszenie na to wyjątkowe i bardzo ciekawe show! Wydarzenie odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury 3 listopada o godzinie 18:30

Zachęcamy rodziców do wzięcia udziału w konkursie!

A co należy zrobić żeby mieć szansę na wygranie zaproszenia?

Wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytania konkursow

 1.Na czym polega pokaz „Szalona Piana” Który zostanie zaprezentowany podczas LABORATORIUM SZALONYCH NAUKOWCÓW w Nowohuckim Centrum Kultury?           (Odpowiedzi znajdziecie na naszym portalu)

 2. Napiszcie nam dlaczego to właśnie Was mamy nagrodzić?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs naukowcy”

-W treści, Imię i nazwisko, odpowiedź, nr telefonu (za pośrednictwem smsa, kontaktować się będziemy ze zwycięzcami)

-Zapis: Zapoznałem się z warunkami odbioru nagród. (odbiór nagrody wtorek 25.10.2016 godzina 20:00)

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy ?

Nasz zespół nagrodzi jedną osobę, która poprawnie odpowie na pytanie pierwsze, oraz najciekawiej odpowie na pytanie drugie.

Przypominamy, że nagrody wydajemy osobiście na terenie Prądnika Czerwonego (okolice CH Krokus/ Park Wodny) Wydanie nagród tylko i wyłącznie we wtorek 25 października o godzinie 20:00 – osoby, które nie mogą odebrać biletów w tym jednym dniu i godzinie, proszone są o nie branie udziału w konkursie. 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 października, do godziny 8 rano!

A oto nagrody: 

 

 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Zakończone