„Kiedy kota nie ma…” – Przezabawna angielska farsa z górnej półki HIT SEZONU – ponownie w Krakowie !

„Kiedy kota nie ma…” – Przezabawna angielska farsa z górnej półki HIT SEZONU – ponownie w Krakowie !

Kiedy kota nie ma…” – to myszy harcują…. Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

reklama

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem?  Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!

reklama

To najlepsza komedia sezonu! 150 spektakli w całej Polsce !

kotek2

A jedyna  przewidywalna rzecz  tego listopadowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! „Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Wojciech Wysocki nie ustępuje im ani o krok….” – fragment recenzji krytyka teatralnego.

W ubiegłym roku w Kijów Centrum spektakl zobaczyło 1300 widzów !

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: 

Edward Małek, tel. 506 55 39 37, mail: biuro@edma.art.pl, www.teatralne.info

Bilety indywidualne: kasa Kijów Centrum – od 15.06.2016 r,  oraz:  www.teatralne.info, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl

 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności