Konkurs: Czarnogóra na plakat!

Konkurs: Czarnogóra na plakat!

Czarnogóra to niezwykle interesujący kraj o bogatej historii i dziedzictwie kulturowym. To wyjątkowe miejsce spotkania Wschodu i Zachodu, które warto poznać. Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” zaprasza wszystkich młodych artystów z Małopolski do udziału w konkursie „Czarnogóra na plakat!”, którego celem jest pokazanie czarnogórskiego piękna. Patronem konkursu oraz fundatorem nagrody głównej jest Konsul Honorowy Czarnogóry, Marcin Ruta. Prace można przesyłać do 4 listopada.

 Wąskie i strome uliczki średniowiecznych miast, długie rajskie plaże, czarne szczyty, liczne festiwale… Czym Czarnogóra powinna przykuć uwagę turystów? Co powinno trafić na plakat? To ambitne i interesujące wyzwanie Organizator stawia przed młodymi artystami Małopolski – zarówno młodzieżą, jak i dorosłymi, nie stawiając przy tym ograniczeń wiekowych. Liczy się oryginalność i pomysłowość, bazująca na kulturze, historii i naturalnym bogactwie Czarnogóry. Poznaj Czarnogórę, zainspiruj się i stwórz plakat!

 Wyłoniona zwycięska praca trafi na okładkę przygotowywanej właśnie publikacji „Rodzinny przewodnik po Czarnogórze”, a jej autor otrzyma bon o wysokości 700zł do jednego z krakowskich sklepów z materiałami dla plastyków.

Partnerem Konkursu jest Cel Edu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych.

Szczegółowe informacje, warunki uczestnictwa i nadsyłania prac znajdują się w Regulaminie Konkursu dostępnym na dworek.eu .

 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności