HAWAJE, czyli przygody siostry Jane – spektakl teatralny w NCK

HAWAJE, czyli przygody siostry Jane – spektakl teatralny w NCK

Czy powieści romantyczne to fikcja, a bohaterowie to zmyślone postaci uwikłane w szaloną historię miłosną? Otóż nie zawsze! Jak się okazuje najlepsza historia miłosna może mieć początek w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach, a Hawaje to miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć!

reklama

Szalona autorka harlequinów Vivien, desperacko pragnie przeżyć swój pierwszy raz… Wydawać by się mogło, że plan jest bliski realizacji a weekend z niedawno poznanym Edgarem zapowiada się obiecująco, gdyby nie… Doris – żona niedoszłego kochanka, która przyłapała parę! Nieudane plany romansowe to jednak nie jedyny problem Vivien. Pisarka bowiem musi napisać nową książkę, wydawnictwo coraz bardziej się niecierpliwi, czas ucieka, a natchnienia brak.

reklama

Sprytna pisarka w zaistniałej sytuacji dostrzega jednak pewną korzyść, a w jej głowie powstaje iście szatański plan – nadciągająca awantura „małżeńska” może stać się inspiracją do jej nowej powieści!

Wydarzenia nabierają tempa i sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy do domu Edgara i Doris zaczyna przybywać coraz więcej nieproszonych gości, którzy jak się później okaże nie do końca są przypadkowi!

Hawaje, czyli przygody siostry Jane to seria komicznych wydarzeń i zaskakujących sytuacji, pomyłek, trzaskających drzwi i historii z przeszłości tworzących nieprawdopodobny chaos. Dzięki głównej bohaterce uzbrojonej w dyktafon wszyscy wkoło zostają bohaterami gorącego romansu, który rozgrywa się w pięknej scenerii Hawajów.

Reżyseria Marcin Sławiński

OBSADA: Daria Widawska, Agnieszka Warchulska, Przemysław Sadowski, Piotr Nowak, Barbara Kurzaj, Izabela Zwierzyńska, Alan Andersz.

bilety: 90 zł

czas trwania: 2 godz. (z przerwą),

Niedziela, 23.10.2016, Scena NCK – godz. 17:00

Bilety i informacje:Biuro Organizacji Widowni telefon: 12 644 02 66 wew. 55 e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

 

 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności